CANNES DE BONBON'A NEDEN ÜYE OLMALIYIM?

 

Genç bir annenin hassasiyeti ve çabası ile GOTS'a uygun olarak üretilmiş Cannes de Bonbon koleksiyonu, zararsız ve yumuşacık kumaşları, şıklık, moda ve sadelikle birleştirmektedir.

En değerli varlığımız olan bebeklerimizi ve onların hassas ciltlerini zararlı kimyasallardan korumak amacıyla, koleksiyonun oluşturulma aşamasındaki her süreç -hammaddenin toplanmasından üretime, etiketlemeye, paketlemeye kadar- global organik tekstil standardına (the global organic textile standart-GOTS) uygun olarak dizayn edilmiştir.

 

İNTERNET DIŞINDA MAĞAZANIZ VAR MI?

 

Evet. İstinye Park Beymen, Zorlu Center Beymen mağazalarında Cannes de Bonbon ürünlerini bulabilirsiniz.

 

NASIL ÜYE OLURUM?

 

www.cannesdebonbon.com ana sayfasının sağ üst bölümünde yer alan üye ol linkini tıklayıp açılan sayfada gerekli alanları doldurmanız yeterli olacaktır.

 

ŞİFREMİ UNUTTUM NE YAPMALIYIM?

 

Anasayfanın sağ üst köşesinde yer alan üye girişi linkine tıklayıp açılan sayfada Şifremi Unuttum linkine basarak e-mail adresinizi bırakınız. Yeni şifre oluşturabileceğiniz link, e-mail adresinize gönderilecektir.

 

HANGİ ÖDEME ŞEKİLLERİNİ KULLANABİLİYORUM? ALIŞVERİŞLERDE TAKSİT YAPIYOR MUSUNUZ?

 

Ödemelerinizi kredi kartı, havale seçeneklerinden birini kullanarak yapabilirsiniz.

Kredi kartı ödemelerinizde taksit imkanı mevcuttur. Satın alma işleminin son aşamasında kredi kartınızın ait olduğu bankayı ve kart tipinizi seçtikten sonra taksit adedinizi belirleyebilirsiniz. Kullandığınız kredi kartınıza göre, eğer taksitli alımınızda vade farkı olacaksa, ödeme yapacağınız tutar vade farkı sebebi ile artacaktır. Bu tutar, sipariş esnasında ödeme bilgisini içeren tabloda yer alacaktır. Kargo ücreti de vade uygulanarak taksit yapılan toplam sipariş tutarınızın içerisinde yer alacağı için taksitlendirilecektir. 10/3/2007 tarihli ve 26458 sayılı Resmî Gazete'de yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik'teki değişiklik gereği, taksitlendirme süresi dokuz ayı geçemez. Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon ve kuyumla ilgili alımlarında taksit uygulanamaz.

 

KREDİ KARTI İLE ALIŞVERİŞLERİMDE KART GÜVENLİĞİ SAĞLIYOR MUSUNUZ?

 

Ödeme, güvenli bir SSL şifreleme üzerinden aracısız olarak ödeme hizmet sağlayıcımız ve anlaşmalı olduğumuz bankalar tarafından gerçekleştirilir. Kişisel ödeme bilgileriniz kesinlikle internet sitemizde tutulmaz, üçüncü şahıslara iletilmez ve üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

 

SATIN ALDIĞIM ÜRÜNLERİN FİYATLARINA KDV DAHİL MİDİR?

 

Tüm Cannes de Bonbon ürün fiyatlarına KDV dahil edilmiştir.

 

SİPARİŞİMİ NE KADAR SÜREDE TESLİM ALABİLİRİM?

 

Siparişleriniz, kargoya teslim edildikten sonra ortalama 1 hafta içerisinde tarafınıza teslim edilir. Ancak bazı durumlarda bu süre değişebilir. Siparişlerinizi, sipariş takip sekmesinden takip edebilirsiniz.

 

HANGİ KARGO ŞİRKETİ İLE ÇALIŞIYORSUNUZ?

 

Cannes de Bonbon ürünleri, Aras Kargo ile gönderilmektedir.

 

KARGOM GELMİŞ FAKAT BENİ BULAMAMIŞ NE OLACAK?

 

Belirttiğiniz adreste bulunmamanız durumunda Aras Kargo, ürünleri en yakın şubeden alabileceğinize dair özel bir not bırakmaktadır. 3 gün içerisinde şubeden teslim alınmayan ürünler iade olarak tarafımıza tekrar ulaştırılmaktadır.

 

SİPARİŞİMİ NASIL İPTAL EDEBİLİRİM?

 

İletişim bölümünden, İletişim formunu doldurmanız gerekmektedir. Burada konu başlığı olarak "Ürün İade ve İptal Hakkında" yazmalı ve bizimle iletişime geçmelisiniz.

 

ALDIĞIM ÜRÜN KUSURLU ÇIKTI NE YAPMAM GEREKİYOR?

 

Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bu tür bir durumla karşılaşmanız halinde yukarıdaki adımları izleyerek ürünü tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Şikayetiniz için inceleme süreci başlatılır. Üründe kullanımdan doğan bir kusur yoksa ürün bedeli tarafınıza geri ödenir. Üründe herhangi bir problemden, kusurdan kaynaklanan bir iade var ise, iade kargo ücreti Cannes de Bonbon  tarafından ödenir.

 

İADE KAPSAMI DIŞINDAKİ ÜRÜNLER NELERDİR?

 

a- Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ve çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların teslimine ilişkin sözleşmeler

b-Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmez.

 

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

 

İADE ETME SÜRECİ KAÇ GÜNDÜR?

 

Tüketici Kanunu'na göre, "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" ürünü teslim aldığınız ilk yedi iş günü içerisinde geçerlidir. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

 

SATIN ALDIĞIM ÜRÜNÜ DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM?

 

Memnun kalmadığınız ürünü 14 gün içinde iade edebilirsiniz, ürün değişikliği yapılamamaktadır.

 

İADE İŞLEMLERİNDE KARGO MASRAFLARINI BEN Mİ ÖDEYECEĞİM?

 

Sebep Göstermeden Cayma Hakkı'nı kullanarak gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları size aittir.

 

SİZİNLE NASIL İLETİŞİME GEÇEBİLİRİM?

 

info@cannesdebonbon.com adresine e-mail göndererek iletişime geçebilirsiniz.