Cannes de Bonbon, koleksiyonlarını bebeklerimizin sağlığına ve rahatlığına adamak için, iki girişimci tarafından kurulmuş bir firmadır.

 

Genç bir annenin hassasiyeti ve çabası ile GOTS'a uygun olarak üretilmiş Cannes de Bonbon koleksiyonu, zararsız ve yumuşacık kumaşları, şıklık, moda ve sadelikle birleştirmektedir.

 

Cannes de Bonbon'un kapsamlı, zarif ve zamansız koleksiyonu bebekler için çok incelikli bir hediyedir. Koleksiyon  0-2 yaş grubu için body, tulum, zıbın, pantolon, tayt, t-shirt, hırka, ceket, bere, çorap, elbise, önlük, omuz bezi, battaniye, nevresim takımı ve havlu içermektedir.

 

Kıyafetten, nevresim takımına ve aksesuarlara kadar, koleksiyondaki her parça yüksek kalite, ince detaylar ve fonksiyonalite dikkate alınarak ve bebeklerin güvenliği, rahatlığı ön planda tutularak üretilmiştir.

 

En değerli varlığımız olan bebeklerimizi ve onların hassas ciltlerini zararlı kimyasallardan korumak amacıyla, koleksiyonun oluşturulma aşamasındaki her süreç -hammaddenin toplanmasından üretime, etiketlemeye, paketlemeye kadar- global organik tekstil standardına (the global organic textile standart-GOTS) uygun olarak dizayn edilmiştir.

 

GOTS, ekolojik ve sosyal kriterleri de dikkate alan, organik lifler için dünyanın önde gelen tekstil işleme standardıdır; tüm tekstil tedarik zinciri bağımsız sertifikasyon sistemlerince desteklenir. (http://www.global-standard.org)